Ensar Düşkün

Grafik Tasarımcı

Uzun yıllardır reklam ve tanıtım sektöründe grafik ve tasarım üzerine hizmetler vermekteyim. Firmaların kurumsal kimlik ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve etkili çözümler yaratıyor ve tüm tanıtım materyallerini üretiyorum.

 

 

beyinfırtınası

fikir.

Yaptığım işte iz bırakmak isterim. Etkilemeyi, akıllarda kalmayı amaçlarım. Öncü olmayı hedefler, değişime inanırım. İşi sahiplenirim. Çabalarım, uğraşırım, yılmam. Çok çalışır sonuca ulaşırım.

hayal gücü

tasarım.

İçimdeki çocuğu beslerim. Eğlenecek bir şeyler mutlaka bulurum. Hiç sıkılmam. Açık konuşurum, iletişimi ve etkileşimi severim. Samimiyim, dost canlısıyım, çevremi genişletmek isterim.
PHOTOSHOP
ILLUSTRATOR
IN DESIGN
HTML/CSS
WORDPRESS
SEO & MARKETING
17 Ağustos 1991 Üsküdar doğumluyum. Anadolu Üniversitesi Marka İletişim Bölümünü okumaktayım. Liseden mezun olduktan sonra (2009) çeşitli sektörlerde çalıştım. Hayalini kurduğum grafik tasarım mesleğine 2012 yılında kavuştum ve grafik tasarım gerektiren her iş kolunda kendimi geliştirdim. Ambalaj sektöründen, dijital pazarlamaya kadar geniş bir iş ağının süzgecinden geçtim. Bugünlerde gelişimimi reklamcılık ve pazarlama stratejileri üzerine sürdürmekteyim.

Portfolyomu İnceleyin